Obchodní služby

PRODEJ ZÁBAVNÍ TECHNIKY

K prodeji nabízíme širokou škálu zábavní a loterijní techniky.

Naší doménou je prodej široké škály zábavní techniky a zejména prodej a pronájem jukeboxů mp3 (Mural, Blackie, Woody, New, Classic, Mini), s jejichž vývojem a výrobou máme mnohaleté zkušenosti. Vyrábíme je v nejrůznějším designovém provedení a technickém vybavení. Zabýváme se repasováním starších jukeboxů, ale i prodejem příslušenství k jukeboxům např. reprosoustavy, mikrofony, zesilovače, zobrazovací moduly, mincovníky, atd.

Dále prodáváme stolní fotbaly a elektronické systémy do stolních fotbalů, šipkové automaty, vzdušné hokeje, silové automaty, dovednostní automaty, pokerové stoly, billiardové a kulečníkové stoly a dětské automaty.

Širokou nabídkou kvalitních výrobků a bohatého příslušenství k nim, se nám daří uspokojit poptávku většiny zákazníků.

PRONÁJEM ZÁBAVNÍ TECHNIKY

Zkušební pronájem s možností odkoupení

V případě, že si zákazník chce jukebox či jiné zábavní zařízení pořídit do provozovny, ale není si jist, zda se mu nákup vyplatí, má možnost si zboží od nás pronajmout na 4 měsíce na tzv. zkušební pronájem s možností následného odkoupení.

Nájem zaplatí zákazník na 4 měsíce dopředu. Pokud se rozhodne zákazník zboží po uplynutí pronájmu odkoupit, již zaplacený nájem se mu odečítá od celkové ceny zboží. Pokud zboží po skončení pronájmu odkoupit nechce, vrací ho firmě. Po celou dobu pronájmu zboží, zůstávají veškeré tržby zákazníkovi.

Dlouhodobý pronájem

Veškeré zboží nabízíme také do dlouhodobých pronájmů. Nájem je možné zvolit na dobu určitou (12 – 48 měsíců) nebo na dobu neurčitou s minimální dobou pronájmu 12 měsíců. Po skončení tohoto pronájmu je možné zboží rovněž odkoupit, ale zaplacený pronájem se neodečítá z ceny zboží. Cena měsíčního nájmu je stanovena dle typu zboží, zvolené doby pronájmu a hlavně dle počtu pronajatého zboží. Nájem se platí měsíčně, vždy předem na následující měsíc. U tohoto pronájmu má nájemce možnost poskytnout zařízení dál k pronájmu třetímu subjektu.

Tato varianta je vhodná především pro firmy, které již mají zkušenosti se zábavní technikou a při vetším odběru získají větší slevu na nájemném.

Dlouhodobý pronájem použitého zařízení

Nabízíme dlouhodobý pronájem jukeboxů, stolních fotbalů, šipek, billiardů, kulečníků a jiné zábavní techniky. Nájem se sjednává na dobu neurčitou minimálně však na dobu 6 měsíců. Po skončení tohoto pronájmu je možné zboží rovněž odkoupit, ale zaplacený pronájem se neodečítá z ceny zboží.

Cena měsíčního nájmu je stanovena dle typu zboží. Nájem se platí na 3 měsíce dopředu, ještě před zavezením zboží. Po uplynutí třech měsíců se nájemné fakturuje měsíčně.

Krátkodobý pronájem

Umožňujeme zájemcům využít rovněž krátkodobý pronájem – jedná se např. o víkendové pronájmy, pronájmy na firemní akce, večírky, svatby apod.

SPOLUPRÁCE

Spolupráce formou obchodního zastoupení nebo dealerské spolupráce

Firmám nebo podnikatelům nabízíme možnost spolupráce s naší firmou formou obchodního zastoupení nebo formou dealerské spolupráce.

Po podpisu smlouvy o obchodním zastoupení (mandátní smlouvu) nebo smlouvy o dealerské spolupráci můžete působit na celém území České republiky jako zástupci naší firmy a z uzavřených obchodních transakcí je Vám vyplácena finanční provize.

ZASTŘEŠENÍ JUKEBOXŮ

Nabízíme zajištění náležitostí související s přihlášením jukeboxu a s úhradou poplatků dle příslušných předpisů v oblasti autorských práv ve vztahu k organizacím OSA a INTERGRAM – tzv. zastřešení.

Díky množství jukeboxů, které naše firma provozuje, máme vyjednány s OSA a INTERGRAM výhodné podmínky a nižší ceny za poplatky náležící OSA a INTERGRAM za autorská práva. Proto tyto služby můžeme zákazníkům nabídnout za výhodné ceny. V případě, že zákazník podepíše s naší firmou příslušnou Smlouvu o spolupráci, účtujeme mu výhodný poplatek, který je fakturován zákazníkovi vždy 1x měsíčně.
Zastřešení nabízíme i na jukeboxy, které nejsou koupeny u naší firmy.

VZDÁLENÁ SPRÁVA

Naše společnost pro Vás připravila možnost vzdálené správy našich jukeboxů. V praxi to znamená, že pokud budete potřebovat spolupráci našeho servisního technika nebo budete-li si chtít do jukeboxu stáhnout nové hudební nahrávky, můžeme se na Váš počítač v jukeboxu připojit od nás z firmy a vykonat práci „na dálku“

K propojení se vzdáleným počítačem využíváme plně zabezpečený přístup pomocí jednorázově spustitelné aplikace na straně klienta (není nutné nic instalovat). Relaci je možné ze strany klienta kdykoliv ukončit, stejně jako omezit připojenému technikovi možnosti správy.

Vaší jedinou starostí bude program spustit na svém počítači, což je velmi jednoduché. Pomocí dálkové správy Vám můžeme nabídnout:

• stahování aktualizací hudebních nahrávek
• softwarové servisní zásahy
• na požádání statistiky provozu jukeboxu
(čas zapnutí/vypnutí jukeboxu, špatné/správné vypnutí jukeboxu, statistika hratelnosti skladeb apod.)
• na požádání statistika tržeb za zvolené časové období

Pokud budete mít zájem o více informací ohledně této naší nabídky, kontaktujte naše obchodní oddělení.

AKTUALIZACE HUDEBNÍCH NAHRÁVEK

Našim zákazníkům nabízíme pravidelné aktualizace hudebních nahrávek MP3. Měsíčně pořizujeme a nabízíme cca 10 – 15 nových hudebních alb. Aktualizujeme i video a karaoke nahrávky.

Zákazníkovi poté zasíláme tyto aktualizace formou HDD, DVD nebo dálkovým připojením – pomocí nero con@ct.

Za služby spojené s aktualizací hudebních nahrávek účtujeme ceny dle ceníku.

DALŠÍ SLUŽBY

Kitování a přestavby výherních strojů

Vlastníte automat a chcete jej přestavět nebo opravit? Pak jste na správném místě. Klikněte zde pro zaslání nezávazné poptávky.

Zřizování restaurací, heren videokaváren a zábavních center

Zajímá vás jak si založit restauraci nebo jinou provozovnu? Netravte týdny hledáním, měsíce zařizování a vyhněte se drahým chybám. O vše se postaráme a pomůžeme Vám splnit si svůj sen – otevřít si vlastní restauraci v co nejkratším čase.

Zakázková výroba software pro zábavní průmysl

Plánujete projekt a sháníte externí IT developery? Jsme společnost s desítkami let zkušeností s vývojem software pro zábavní a výherní zařízení.

Zprostředkovatelská činnost v oblasti zábavy a hazardu

Postaráme se o vše co potřebujete pro vaši restauraci, hospodu, hernu, či zábavní centrum.
– Vydání licence pro herní automaty.
– Zastřešení hudební produkce.
– Základní požadavky k provozování podnikatelské provozovny.
– Propůjčení, či odprodej zábavních zařízení a herních automatů.
– A další…